Колектив кафедри екології та природозахисних технологій СумДУ вітає доцента, кандидата технічних наук Козія Івана Сергійовича та наукового консультанта - професора, докотора технічних наук Пляцука Леоніда Дмитровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук!

Захист докторської дисертації за спеціальністю 21.06.01 – екологічна безпека на тему «Наукові основи системного підходу до зниження техногенного навантаження від промислових викидів на довкілля» відбувся 17 травня 2023 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д55.051.04 на базі Сумського державного університету.

Вітаємо колег з науковим досягненням та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності, нових творчих пошуків та натхнення!