Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Новини
Голова експертної ради роботодавців за спеціальністю 101 «Екологія» Олена Вакарчук та випускниця кафедри Анна Гречана провели лекцію для бакалаврів 3 курсу
Четвер, 26 листопада 2020, 22:31


Заступник начальника Регіонального офісу водних ресурсів (РОВР) у Сумській області Державного агентства водних ресурсів України Вакарчук Олена Василівна та її колега начальник відділу ведення водного кадастру та моніторингу вод РОВР Гречана Анна Михайлівна провели лекцію у межах дисципліни «Основи токсикології та нормування антропогенного навантаження на навколишнє середовище». За запрошенням старшого викладача кафедри Ірини Аблєєвої фахівці виступили перед аудиторією в онлайн-режимі на тему «Порядок нормування у галузі охорони водних ресурсів».

Детальніше...
 
Старший викладач кафедри Ірина Аблєєва уже вдруге взяла участь у конференції BRC (Швеція)
Четвер, 26 листопада 2020, 22:20


26 листопада старший викладач кафедри екології та природозахисних технологій, канд. техн. наук Ірина Аблєєва виступила з постерною доповіддю на конференції Біогазового дослідницького Центру (BRC). Це вже друга конференція, на якій Ірина Аблєєва презентує результати спільних досліджень зі шведськими колегами Алексом Енріхом Прастом та Карін Тондерскі з Університету Лінчепінгу (LiU), кафедра тематичних досліджень.

Детальніше...
 
Онлайн-зустрічі у Skype для розвитку міжнародного співробітництва
Середа, 25 листопада 2020, 18:21


У жовтні 2020 року доцент кафедри екології та природозахисних технологій Єлізавета Черниш провела онлайн-зустрічі у Skype для розвитку міжнародного співробітництва із Повереновою Оленою, докт. філософ., начальник Центру агронанотехнологій і перспективних матеріалів, Організація сільськогосподарських досліджень (Центр Волкані, Ізраїль).

Детальніше...
 
Вебінар «Впровадження напрямів міжнародного співробітництва у сфері розвитку інноваційних технологій та навчального процесу»
Вівторок, 24 листопада 2020, 19:14

24 листопада відбувся вебінар із залученням запрошеного зарубіжного лектора проф. Магдалени Балінтової (Технічний університет м. Кошице, Словаччина) на тему «Впровадження напрямів міжнародного співробітництва у сфері розвитку інноваційних технологій та навчального процесу (Areas of implementation of international cooperation in the field of innovative technologies and educational process)».

Детальніше...
 
Викладачі кафедри прийняли участь у 4-годинній віртуальній мобільності від Чеського природничого університету
Вівторок, 24 листопада 2020, 17:59


Цього понеділка, 23 листопада, вебінар “Environmental Responsibility and Adaptation on Climate Change” в рамках Чеської віртуальної мобільності зібрав більше ніж 60 учасників з різних ВНЗ. Викладачі та аспіранти кафедри екології та природозахисних технологій прийняли активну участь у вебінарі, що проводила пані Яна Пулпанова (Jana Půlpánová) - керівник чеської агенції «Енвайростиль» (Ecologist Envirostyl & JAPŮ Agency, Czech Republic). Пані Яна поділилася своїм досвідом як підприємця, громадського діяча та волонтера, що працює в галузі захисту навколишнього середовища, впровадження «зелених» технологій та протидії змінам клімату.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 21