Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Новини
Відкрита лекція для словацьких студентів кафедри екологічного менеджменту Пряшівського університету
П'ятниця, 07 травня 2021, 20:45

Доцент нашої кафедри, керівник Міжнародного інноваційно-прикладного центру «Водна Артерія», доктор наук Черниш Єлізавета провела відкриту лекцію для словацьких студентів кафедри екологічного менеджменту Пряшівського університету (м. Пряшев, Словаччина) на тему «Рециклінг відходів з виробництвом біопалива та інших продуктів на біологічній основі».

Детальніше...
 
Вітаємо переможців конференції «Сучасні технології у промисловому виробництві – 2021»!
Вівторок, 20 квітня 2021, 13:52


20 квітня на базі кафедри екології та природозахисних технологій факультету ТеСЕТ відбулася VІІI Всеукраїнська науково-технічна конференція «Сучасні технології у промисловому виробництві» за напрямком «Екологія і охорона навколишнього середовища».

Детальніше...
 
Доцент Єлізавета Черниш взяла участь у проєкті «Higher education in Ukraine»
Субота, 17 квітня 2021, 18:12


Доцент кафедри екології та природозахисних технологій Єлізавета Черниш взяла участь у проєкті «Higher education in Ukraine», що реалізується студентською медіаагенцією «Studio 16х9» медіа-центру Сумського державного університету. Вона відповідала на питання в межах своєї науково-дослідницької та міжнародної діяльності, зокрема щодо сфери впровадження діяльності Міжнародного інноваційно-прикладного центру «Водна Артерія».

Детальніше...
 
Онлайн-зустріч із партнерами Міжнародного інноваційно-прикладного центру «Водна Артерія»
Субота, 10 квітня 2021, 11:00


26 березня успішно було проведено онлайн-зустріч із представниками Прешовського університету (Словаччина), Технічного університету м. Кошице (Словаччина), компанії з розробки комплексних продуктів «EnCata» (Білорусь), Поліського державного університету (Білорусь) та Інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (Україна) в межах діяльності Міжнародного інноваційно-прикладного центру «Водна Артерія» (далі - Центру «Водна Артерія»), що розпочав роботу в березні на базі Сумського державного університету, кафедри екології та природозахисних технологій.

Детальніше...
 
Доцент кафедри Єлізавета Черниш виступила на сумському телебаченні із повідомленням до громадян міста про небезпеку спалювання сухої трави
П'ятниця, 02 квітня 2021, 21:31

Єлізавета ЧЕРНИШдоктор технічних наук, доцент, керівник Міжнародного інноваційно-прикладного центру «Водна артерія» наголосила про те, що спалювання рослинних залишків призводить до забруднення повітря, дим шкідливо впливає на здоров’я людей, а особливо дітей та осіб похилого віку. Токсини, які виділяються під час горіння рослин та сміття, провокують виникнення різних хвороб, зокрема дихальної системи, та навіть можуть викликати онкологічні захворювання.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 26