Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Новини
Пишаємось нашими випускниками!
Вівторок, 09 лютого 2021, 18:28

Завжди радіємо успіхам наших випускників, що підтверджує важливість нашої роботи та попит на фахівців, що випускає кафедра.

Юлія Головчук закінчила спеціальність Екологія та охорона навколишнього середовища у 2002 р. Після цього навчалася в очній аспірантурі при кафедрі за спеціальністю Екологічна безпека та поєднувала наукову та викладацьку діяльність. Тепер пані Юлія -начальник відділу охорони навколишнього середовища ПрАТ «Кривій Ріг Цемент», до складу якого входять цементні заводи в м. Кривий Ріг та м. Кам'янське, смт. Новоамвросіївське Донецької області та у м. Єнакієве Донецької області.

Детальніше...
 
Зустріч зі стейкхолдерами
П'ятниця, 05 лютого 2021, 17:52


5 лютого на базі Державної екологічної інспекції в Сумській області (філія кафедри) відбулася зустріч за участі викладачів, бакалаврів спеціальності 183 "Технології захисту навколишнього середовища" зі стейкхолдерами – працівниками Держекоінспекції в Сумській області, що є багаторічним роботодавцем для наших випускників.

Детальніше...
 
Онлайн захист кваліфікаційних робіт магістрів
Вівторок, 02 лютого 2021, 15:45


2 лютого на кафедрі екології та природозахисних технологій відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища». У захисті прийняв участь викладацький склад кафедри та голова екзаменаційної комісії, заступник директора Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації – начальник управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності Ірина Кашпур.

Детальніше...
 
Доцент кафедри Дмитро Лазненко прийняв участь у вебінарі Асоціації ОТГ на тему «Національна стратегія управління відходами»
Вівторок, 26 січня 2021, 16:35


26 січня доцент кафедри екології та природозахисних технологій Дмитро Лазненко прийняв участь у вебінарі, що проводила Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація ОТГ» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, яка реалізовує проєкт «Посилення ролі громад у питаннях адаптації та боротьби зі зміною клімату». В рамках проєкту проводяться онлайн вебінари, що присвячені питанням управління відходами, енергонезалежності громад, енергозбереженню, сталому енергетичному та кліматичному розвитку громад.

Детальніше...
 
Вітаємо магістрів із успішним захистом кваліфікаційних робіт!
Четвер, 24 грудня 2020, 15:06


22-23 грудня на кафедрі екології та природозахисних технологій відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальностями 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища» за участю голови екзаменаційної комісії, заступника директора Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації – начальника управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності Ірини Кашпур.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 24