Колектив кафедри екології та природозахисних технологій Сумського державного університету вітає аспірантів кафедри Миколу Шерстюка, Вікторію Чубур та Сергія Луценка та їх наукових керівників - доктора технічних наук, професора Леоніда Дмитровича Пляцука, доктора технічних наук, доцента Ірину Юріївну Аблєєву та доктора технічних наук, доцента Єлізавету Юріївну Черниш із успішним захистом кандидатських дисертацій, поданих на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 183 Технології захисту навколишнього середовища.

Публічний захист відбувся 12 травня 2023 року на засіданні разових спеціалізованих вчених рад Сумського державного університету.

Вітаємо колег із блискучим захистом дисертацій! Бажаємо нових успіхів та досягнень у подальшій роботі, натхнення до здійснення нових задумів, відчуття підтримки рідних та колег!