За підсумками конкурсу 2022 року д.т.н., доц. Ірині Аблєєвій присуджено премію НАН України для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи. Ірина Аблєєва взяла участь у конкурсі з науковою роботою на тему «Системний підхід до підвищення екологічної безпеки нафтовидобувних територій». Робота складалася з монографії «Системний підхід до підвищення екологічної безпеки нафтовидобувних територій» (Аблєєва І. Ю., Пляцук Л. Д.) та чотирьох наукових статей у періодичних виданнях, що індексуються наукометричними базами даних Scopus та Web of Science Core Collection, які поєднані єдиною науковою проблематикою відповідно до наукового напряму досліджень авторки.

До відома, за роботи в галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук Президія НАН України щороку присуджує чотирнадцять премій для молодих учених і чотирнадцять премій для студентів закладів вищої освіти. Премії присуджують окремим авторам або колективу авторів за найкращі наукові роботи, а також за серії наукових робіт з єдиної тематики, за відкриття та винаходи.

Вітаємо переможницю конкурсу та бажаємо подальших наукових та професійних успіхів!

4.03.2023