Викладачі кафедри екології та природозахисних технології є постіними членами Басейнових рад (середнього Дніпра - Леонід Пляцук, Десни та верхнього Дніпра - Тетяна Кузьміна), які приймають участь у засіданнях на постійній основі.

Зокрема, у 2021 році відбулося два онлайн-засідання басейнової ради Десни та верхнього Дніпра - 23 червня та 11 листопада, на яких розглядалися різні питання, а саме - розгляд проєкту Плану управління ризиками затоплення для окремих територій у межах району басейну річки Дніпро на 2023–2030 роки, збереження екологічної мережі територій суббасейну Десни, про інформування громадськості про реалізацію державної політики у сфері управління, використання та відтворення водних ресурсів, проведення заходів з популяризації екологічних знань серед населення, а також інші питання.

Судячи з активної роботи членів ради та питань, що виносилися на розгляд, робота над проблемами в басейні є конструктивною і плідною. Працюємо далі!