В рамках вивчення дисциліни "Оцінка впливу на довкілля" студенти 4 курсу спеціальностей 101 Екологія та 183 Технології захисту НС вивчають законодавчі та практичні аспекти даного виду діяльності яка є однією з обов'язкових для фахівця-еколога. В рамках співпраці з філією кафедри - Департаментом захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації та забезпечуючи практико-орієнтовану підготовку випускників бакалаврського рівня заняття за темою "Висновок з ОВД" було проведено фахівцями цього Департаменту (для груп ТС-81 та ОС-81).

Заступник директора Департамента Ірина Кашпур та начальник Відділу екологічної оцінки, моніторингу та економіки природокористування Інна Шкробот за запрошенням старшого викладача кафедри Ірини Васькіної, лектора курсу, виступили у форматі відео-конференції в онлайн-режимі розкривши тему «Висновок з ОВД». Зазначимо, що саме Департамент захисту довкілля СОДА є уповноваженим територіальним органом при оцінці впливу на довкілля, а отже студенти мали змогу отримати не тільки теоретичні знання, а й корисні практичні навички щодо оформлення висновку з ОВД від фахівців-практиків та задати питання щоб отримати відповідь з перших вуст.