Вітаємо переможців конференції «Сучасні технології у промисловому виробництві – 2021»!
Вівторок, 20 квітня 2021, 13:52

20 квітня на базі кафедри екології та природозахисних технологій факультету ТеСЕТ відбулася VІІI Всеукраїнська науково-технічна конференція «Сучасні технології у промисловому виробництві» за напрямком «Екологія і охорона навколишнього середовища».

За результатами конференції призові місця розподілилися наступним чином:

• диплом за зайняте І місце отримала Ксенія Зайцева за доповідь на тему «Аналіз сучасних методів очистки від пилу» (СумДУ, м. Суми);
  • ІІ місце посів Дмитро Данилов, тема доповіді «Технологічні аспекти реалізації процесів темнової та метаногенної ферментації відходів» (СумДУ, м. Суми);
  • дипломи за зайняте ІІІ місце отримали студенти Багірова Юлія (тема доповіді «Виробництво біодизелю. Перспективи розвитку в Україні») та Олександр Мальцев (тема «Технологічні засоби захисту довкілля при інтенсифікації аквакультури»), СумДУ, м. Суми.

Вітаємо та бажаємо переможцям і всім учасникам натхнення для наукових пошуків та нових досягнень!

Збірник наукових праць можна завантажити на сайті конференції.