На Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Технології захисту навколишнього середовища", що відбувся 24-26 квітня на базі Одеської національної академії харчових технологій студенти кафедри прикладної екології показали високий рівень і здобули два призових місця.

• Диплом 1 ступеня – студентка 3 курсу Лук'яненко Єлізавета (робота на тему "Утилізація нафтових відходів та нафтошламів", керівник д.т.н., професор Пляцук Л.Д.)
  • Диплом 3 ступеня – студентка 4 курсу Шуліпа Єлизавета (робота на тему "Біотехнологічний напрямок покращення екологічного стану грунтів, забруднених важкими металами", керівник к.т.н., доцент Черниш Є.Ю.).

Щиро вітаємо переможців та їх керівників та бажаємо подальших звитяг на науковій ниві!