25 квітня 2024 року у режимі відеоконференції на платформі ZOOM відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» з секції «Техногенно-екологічна безпека». Конкурс проводився Національним університетом цивільного захисту України за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Веселовський Ярослав (студент групи ТС-01) отримав диплом ІІ ступеня за наукову роботу "Очищення відхідних газів об’єктів теплоенергетики за допомогою низькотемпературного плазмового піролізу" (науковий керівник – старший викладач кафедри, к.т.н. Євген Батальцев).

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів у навчанні та наукових здобутків!