20 квітня Сумський державний університет запросив учнів 10-11 класів, студентів коледжів та батьків абітурієнтів на  вже традиційний "День відкритих дверей". Цього разу він пройшов у новому форматі – «швидких побачень» зі спеціальностями.

Представники факультету ТеСЕТ мали за три хвилини ознайомити хлопців та дівчат з освітньою програмою і спробувати «закохати» в неї. Кожен вступник міг дізнатися більше про вибір майбутньої спеціальності, особливості вступу, переваги навчання, сучасні освітні можливості.

Кафедра екології та природозахисних технологій представляла дві спеціальності - "Екологія" та "Технології захисту навколишнього середовища". Дякуємо всім, хто завітав до нас на «швидкі побачення» з нашими спеціальностями, за активність та інтерес.

Бажаємо успішно пройти вступні випробування і поповнити студентську спільноту нашого Сумського державного університету!