На що звернути увагу майбутнім фахівцям з охорони навколишнього середовища? Хто потрібен громадам і бізнесу? Які знання потрібно набути додатково ще до отримання диплому? Де пройти практику? тощо.

Студенти та викладачі кафедри екології та природозахисних технологій СумДУ взяли участь у IV щорічному студентському мотиваційному форумі-2023 «Фахівці довкілля: зелена відбудова України та міжнародні тренди». Форум зібрав понад 360 учасників в ефірі та 696 зареєстрованих – успішних практиків-енвайронменталістів з різних сфер, викладачів з-понад 40 ЗВО, що готують фахівців довкілля та студентів – майбутніх агентів зеленої трансформації.

Дякуємо Асоціації професіоналів довкілля (PAEW) за організацію заходу та тонни цікавої та корисної інформації, зокрема для наших здобувачів вищої освіти спеціальностей 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища».

Запис форуму: