У жовтні 2023 року Єлізавета Черниш, доктор наук, доцент кафедри екології та природозахисних технологій як член програмного комітету та голова сесії «Україна - поточні виклики та можливості» взяла участь в 4-ій Мультидисциплінарній конференції для молодих дослідників "Енергетика, сталий розвиток та суспільство" (5-6 жовтня 2023 р. Прага, Чеська Республіка).

Основна мета конференції - надати можливість дослідникам-початківцям з різних дисциплін поділитися своїми дослідженнями на подіумі конференції, а також отримати неформальний поглиблений зворотній зв'язок під час дискусій і налагодити контакти з професіоналами та іншими установами.

Зі збірником тез доповідей можна ознайомитись онлайн за посиланням: https://mcyr.ftz.czu.cz/en/r-19554-news/the-mcyr-2023-book-of-abstract.html

Співорганізатором конференції є Дослідницька група з біогазу (Факультет тропічних аграрних наук, Чеський університет природничих наук, Прага) за підтримки AgriSciences Platform.

Також у вільному доступі запис сесії «Україна - поточні виклики та можливості»: