Кафедра екології та природозахисних технологій СумДУ перемогла у грантовому конкурсі «Сприяння прикладній освіті майбутніх фахівців в сфері сталого розвитку та екобезпеки», оголошеному «Офісом сталих рішень» спільно з «Центром екології та розвитку нових технологій», та виграла 10 річних передплат на Журнал лідера сталого розвитку «SUSTAINABILITY LEADER’S GUIDE».

Журнал «SUSTAINABILITY LEADER'S GUIDE: Право. Технології. Кейси» створено командою, яка 10 років комунікує сталі рішення і популяризує практики, які дозволяють бізнесу довгостроково вести свою бізнес-діяльність та забезпечують належні умови для розвитку майбутніх поколінь, включно з їх потребою в безпечному і здоровому довкіллі. Він буде корисний для здобувачів спеціальностей 183 Технології захисту навколишнього середовища та 101 Екологія, як бакалаврського, так і магістерського рівнів.