19 квітня 2023 року розпочалася весняна школа «Впровадження в ЄС біоенергетичних технологій для переробки відходів» в межах модулю ім. Жан Моне «Біоенергетичні інновації в поводженні з відходами: європейський досвід впровадження циркулярної економіки» (BIOINWASTE) програми ЄС Еразмус+ згідно Грантової угоди № 101085172 (2023-2025).

Команда проєкту BioInWaste ознайомила всіх учасників із освітнім проєктом та курсом весняної школи, також оглядово представила інформацію щодо залучених гостьових експертів із Австрії, Чехіїї, Швеції, Німеччини, Франції, Данії та України – науковців та експертів біоенергетичної галузі.

Розклад занять весняної школи можна завантажити за посиланням: https://bioinwaste.ecolog.sumdu.edu.ua/wp-content/uploads/Schedule_BioInWaste_2023.pdf

Вітаємо у весняній школі та бажаємо плідної співпраці!