Запрошуємо взяти участь у 4-тій Міжнародній мультидисциплінарній конференції для молодих дослідників (MCYR) "Енергетична стійкість та суспільство" 9-10.5.2023, що відбудеться в м. Прага (онлайн та офлайн, гібридна форма) на факультеті тропічних аграрних наук Чеського університету природничих наук за підтримки AgriSciences Platform та Innogy Czech Republic. Участь - безкоштовна.

Кафедра екології та природозахисних технологій має багатолітній досвід співпраці із цим чеським університетом, зокрема із Дослідницькою групою з біогазу, наша колега, доцент, доктор наук Єлізавета Черниш, входить у програмний комітет цієї конференції, яка в цьому році має спеціальну наукову сесію за напрямами:

• Агрівольтаїка: Можливості та виклики
  • Відходи в енергію: Можливості та виклики
  • Продовольча безпека: Майбутні виклики
  • Сталий перехід: соціально-технічні системи
  • Україна

Основна мета конференції - надати можливість дослідникам-початківцям з різних дисциплін поділитися своїми дослідженнями на подіумі конференції, а також отримати неформальний поглиблений зворотній зв'язок під час дискусій і налагодити контакти з професіоналами та іншими установами.

Приєднуйтесь до міжнародної наукової спільноти!