7 квітня для аспірантів спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» було проведено лекцію з питань змін клімату. Запрошений лектор – координатор проекту Erasmus+ Jean Monnet Chair «EU Climate Leadership» (620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR), кандидат технічних наук, доцент Олена Мельник протягом своєї лекції висвітлила питання екологічної безпеки України та Євросоюзу в контексті кліматичних змін.

Слухачі обговорили питання екологічної політики Європейського Союзу, зв’язок клімату та енергетики та проблеми кліматичної адаптації громад.

Особливо активне обговорення викликали питання європейських екологічних цінностей, що мають стати частиною ціннісної системи кожного українця.