20 грудня заступник директора Департаменту – начальник управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської ОДА, член Експертної ради роботодавців зі спеціальності 101 "Екологія" Кашпур Ірина Володимирівна та начальник відділу нормування атмосферного повітря, водних ресурсів та поводження з відходами Лобода Юлія Вікторівна взяли участь у проведенні семінару для студентів 3-го курсу (групи ТС-91 та ОС-91) у межах дисципліни «Основи токсикології та нормування антропогенного навантаження на навколишнє середовище». За запрошенням старшого викладача кафедри Ірини Аблєєвої фахівці-практики виступили перед аудиторією в онлайн-режимі з доповіддю «Нормування у сфері поводження з відходами».

Юлія Вікторівна розповіла детально про останні зміни у законодавстві щодо нормування у сфері поводження з відходами, особливості провадження діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами та навела практичні приклади зі свого професійного досвіду.

Студенти почерпнули цікаву та корисну практико-орієнтовану інформацію щодо нормування та поводження з відходами.

Наприкінці Ірина Кашпур акцентувала увагу студентів-екологів, що на четвертому курсі у них буде чудова можливість пройти переддипломну практику у Департаменті захисту довкілля та енергетики СОДА.

Щиро вдячні нашим колегам за долучення до проведення лекційних занять для здобувачів вищої освіти!