В межах дисципліни «Інноваційні підходи до розроблення технологій захисту довкілля» (модератор та викладач дисципліни - доц. Єлізавета Черниш) для аспірантів кафедри екології та природозахисних технологій було проведено низку відкритих лекцій та семінарів із залученням зарубіжних лекторів .

Лекції провели:

1. проф. Костас Кріссафіс (Лабораторія передових матеріалів та пристроїв, Університет Аристотеля в Салоніках, Греція) за темою «Біоекономіка. Прикладні дослідження: композиційні матеріали PBSu/волокна конопель, PBSu/конопляна костра (деревна частини стебел), PBSu/хітозан/конопляні волокна, PBSu/хітозан/конопляна костра».
  2. проф. Магдалена Балінтова (Інститут екологічної інженерії, Технічний університет м. Кошице, Словаччина), яка виступить із темою «Нові забруднюючі речовини в технологіях очищення стічних вод»

Дуже дякуємо нашим шановним зарубіжним лекторам за цікаві лекції та дискусії!

Ми налаштовані на подальше співробітництво із формуванням спільних дисциплін у межах академічної мобільності!