22 грудня на кафедрі екології та природозахисних технологій СумДУ відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища» денної та дистанційної форм навчання за участю голови екзаменаційної комісії, заступника начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області Олени Вакарчук.

У зв'язку з обмеженням проведення очних заходів, захист відбувся у форматі відеоконференції в Google Meet.

Магістри продемонстрували високий рівень підготовки, а актуальність та наукова новизна тем спричинила цікаве обговорення висловлених пропозицій та зроблених висновків.

Представлені на захисті результати досліджень у більшості випадків пройшли апробацію на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, на наукових та науково-практичних конференціях.

Щиро бажаємо успіхів нашим випускникам!