10 грудня о 17.30 на базі кафедри екології та природозахисних технологій за участю викладачів та аспірантів відбувся онлайн-вебінар із розвитку співробітництва з представниками індійського інституту. З презентацією можливих напрямів співпраці у науковій сфері виступив запрошений гість – Вінаяка Шет, доцент кафедри біотехнологічної інженерії, Інститут НМАМ, НІТТЕ, Індія.

Модератором заходу була докторант, к.т.н., старший викладач кафедри Ірина Аблєєва. Із доповіддю щодо наукової та освітньої діяльності нашої кафедри вступили модератор заходу, а також керівник Центру «Водна Артерія», д.т.н., доцент Єлізавета Черниш.

Були визначені стратегічні пріоритети розвитку співробітництва для організації роботи над спільними грантовими пропозиціями та обговорено можливі теми для спільних дослідних робіт.

Із записом вебінару можна ознайомитись за посиланням: https://youtu.be/W1szOy1xLsU