У межах розвитку співробітництва із словацькою партнерською організацією доцент кафедри екології та природозахисних технологій, директор Міжнародного інноваційно-прикладного центру «Водна Артерія», д.т.н. Єлізавета Черниш була запрошеним лектором та 3 грудня 2021 р. провела онлайн-лекцію з дисципліни "Інвайренменталізм" з проф. Магдаленою Балінтовою для студентів бакалаврату з Інституту екологічної інженерії, факультет цивільного будівництва, Технічний університет Кошице (Словаччина).

Також у межах розширення співпраці будуть проведені інші спільні заходи у науково-дослідній та освітній галузях.

Лекція проводилась на платформі WEBEX на тему «Проблематика складування фосфогіпсу та його використання», яка э актуальною не лише для України, але й для багатьох країн.

Запис лекції доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=j54eVqi5E4U