31 жовтня у м. Києві на зборах зацікавлених сторін сформовано басейнову раду середнього Дніпра. До складу басейнової ради включено 84 особи, які представляють інтереси 9 областей – Київської, Житомирської, Черкаської, Полтавської, Вінницької, Кіровоградської, Чернігівської, Сумської, Дніпропетровської та м. Києва.

Членами басейнової ради від Сумської області стали:

• представники водокористувачів: ПАТ «Сумихімпром», КП «Міськводоканал» Сумської міської ради;
  • наукових та освітніх організацій:  СумДУ;
  • громадських організацій: «Українська природоохоронна група»;
  • Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області та інші.

Завудівач кафедри прикладної екології, доктор технічних наук, професор Леонід Дмитрович Пляцук увійшов до складу басейнової ради середнього Дніпра.

Колегіальному органу доведеться багато і плідно працювати для досягнення «доброго» екологічного стану водних ресурсів, а також їх раціонального використання у басейні середнього Дніпра.

Вітаємо!