Доцент кафедри екології та природозахисних технологій СумДУ, кандидат технічних наук Дмитро Лазненко та старший викладач кафедри, кандидат технічних наук Ірина Васькіна взяли участь у Еколого-економічному форумі «Успішні громади», що відбувся 12 жовтня в Конгрес-центрі СумДУ. Форум проводився задля прозорої, двосторонньої комунікації між обласною владою та громадами щодо питань поводження з побутовими відходами, економічно-інвестиційного розвитку та залучення грантових коштів.

Дмитро Лазненко виступив із доповіддю щодо реалізації регіонального плану управління відходами на рівні громад, а Ірина Васькіна доповіла про європейський досвід в управлінні відходами та можливості, що існують в наших реаліях.