14 червня завершився етап подання кандидатур до участі у конкурсному відборі в експерти до складу секцій Експертної ради МОН за фаховими напрямами у 2021 році.

Єлізавета ЧЕРНИШ, доктор технічних наук, доцент кафедри екології та природозахисних технологій, та Ірина АБЛЄЄВА, кандидат технічних наук, старший викладач кафедри екології та природозахисних технологій увійшли до складу секції 4 «Зміна клімату, довкілля, чисте будівництво та раціональне природокористування».

Загалом, Сумський державний університет був представлений 45 молодими ученими. За попередньою інформацією за результатами конкурсного відбору для формування персонального складу секцій Експертної ради МОН було обрано 16 представників СумДУ.

Щиро вітаємо колег - новообраних експертів та бажаємо нових досягнень!