23 червня студенти групи ТС-91 кафедри екології, разом з викладачами Шевченко Сергієм Миколайовичем та Бурлою Оксаною Анатоліївною відправилися на польову практику. Четвертою локацією було обрано спеціально обладнане місце (полігон) для захоронення твердих побутових відходів. Студенти побачили процес захоронення та гори сміття. Було масштабно та пізнавально, майбутні фахівці отримали багато корисної інформації. Раніше студенти-екологи відвідали водозабірні споруди КП "Міськводоканал".

Спеціально обладнане місце (полігон) для захоронення твердих побутових відходів має площу 7 га. Глибина сягає 30 м - це висота майже 12-поверхового будинку!

Сміттєзвалища є прямим зображенням того, наскільки життєдіяльність міст та інших населених пунктів не відповідає екологічним нормам та стандартам якості, оскільки в даний час промисловість та житлові масиви виробляють велику кількість відходів, які не всюди в Україні можуть переробити через причини технологічного та економічного характеру.