17 червня студенти групи ТС-91 кафедри екології та природозахисних технологій разом з викладачами Шевченко Сергієм Миколайовичем та Бурлою Оксаною Анатоліївною відправилися на польову практику у другу локацію – екологічний парк в Тростянці. Раніше вони відвідали очисні споруди м. Суми. Студенти побачили велику кількість рослин. Чудовий парк, великий, досить чистий, наявні лавки та столики для відпочинку. Студенти отримали корисні знання, незабутні враження та емоції.

Нескучне – парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення в Україні. Площа становить 253 га. Заснований на початку XIX століття.

На схилах тростянецького парку росте понад 100 видів рослин: дуб, ясен, липа, клен, береза, ільмові породи тощо. Ближче до водойм висаджені біогрупи сосни (чорної, австрійської, звичайної, веймутової), ялини та модрини. У парковому деревостані трапляються дуби, вік яких сягає 300-400 років, діаметр – 2 і більше метрів, а висота – близько 30 метрів.