Співробітники кафедри екології та природозахисних технологій взяли участь у проведенні двох семінарів, що відбулися 12 червня, в межах реалізації дослідних проєктів за грантами для мультидисциплінарних дослідних груп від платформи AgriSciences, до яких увійшли дослідники із Сумського державного університету, Дніпровського державного аграрно-економічного університету і Чеського природничого університету у Празі.

Так, на теперішній час реалізуються два спільні проєкти:

1. Bioenergy processes of waste recycling and utilization as soil amendments in reclaimed minelands;
  2. Fertigation of Pepper with Digestate Liquid Fraction Using Drip Irrigation and Shading Mesh.

Обидва семінари проходили в атмосфері дружнього та інтенсивного обговорення отриманих результатів та планування подальших спільних досліджень.

Запис семінару: