Цієї середи наші першокурсники, за допомогою старших товаришів, саджали новий сосновий ліс на території Краснопільського лісництва. Така щорічна акція вже стала доброю традицією для нашої кафедри. Ми не тільки допомагаємо лісникам у їх справі, а й від самого початку навчання залучаємо студентів до природозахисної діяльності.

На території Краснопільського лісництва вже більше 5 га лісу "наші"! Цього року посадили трохи більше гектару! Вже через 6-8 років ці тендітні саджанці (висота однорічної сосни 7-10 см) стануть красивим молодим лісом. А от стиглості вони досягнуть через 80-100 років. Отже це наш привіт наступним поколінням!

Щиро дякуємо студентам груп ТС-81 та ТС-71 за плідну працю!

А співробітникам Краснопільського лісництва, та особисто Олегу Борисовичу Шкирі, за нові знання, практичний досвід та смачний куліш!