За ініціативи кафедри прикладної екології Сумський державний університет приєднався до глобальної акції «Година Землі 2019».

Година Землі “народилася” у Сіднеї, Австралія, у 2007 році, коли 2,2 мільйона домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилися більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу.

Година Землі продовжує нарощувати оберти й бити власні рекорди — у 2018 році близько 18 000 пам’яток та монументів у 188 країнах світу було вимкнено, щоб привернути увагу людей до проблем планети. Єгипетські піраміди, лондонський Біг Бен, статуя Христа-Спасителя у Ріо-де-Жанейро, міст Ґолден Ґейтс в Сан-Франциско, Колізей у Римі та вулиця Таймз-Сквер загасили в останню суботу березня свої вогні, підтримуючи глобальний заклик до дій.

Дізнайтеся більше, що Ви можете зробити для майбутнього нашої планети!