Яхненко Олена Миколаївна

2 червня 2017 р. у спеціалізованій вченій раді К 55.051.04 Сумського державного університету відбувся успішний захист асистентом кафедри прикладної екології Яхненко Оленою Миколаївною дисертації за темою "Екологічно безпечна утилізація фосфогіпсу у технологіях захисту атмосферного повітря" (науковий керівник – доктор філософії Черниш Єлізавета Юріївна) та інженером-програмістом І категорії деканату ТеСЕТ, випускницею кафедри прикладної екології Барсуковою Ганною Володимирівною за темою "Зниження техногенного навантаження на навколишнє середовище при утилізації залізного купоросу виробництва пігментного двоокису титану" (науковий керівник – доктор філософії, старший науковий співробітник  Вакал Сергій Васильович), поданих на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 21.06.01 - екологічна безпека. Вітаємо здобувачів та їх керівників із успішним захистом. Бажаємо нових творчих успіхів та досягнень!