Майбутніх екологів Сумського державного університету відзначили на міській студентській науковій конференції з безпеки життєдіяльності. До заходу, що відбувся 20 березня, долучилися представники всіх вищих навчальних закладів обласного центру.

СумДУ на конференції представляли три першокурсниці спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». Олександра Пархоменко виступила з науковою роботою «Альтернативне паливо для автотранспорту». Анна Хаба доповіла на тему «Розробка екосумісних автомобілів». Їх науковий керівник – к.т.н. доцент кафедри прикладної екології Лариса Гладкая. Майбутній еколог Наталія Коцура представила дослідження «Формалізована оцінка безпеки» (науковий керівник – провідний фахівець кафедри прикладної екології, к.т.н. Віра Фалько). Всі три студентки СумДУ нагороджені грамотами.