English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)
Новини
Пам‘яті Жникіна Анатолія Васильовича
Неділя, 16 вересня 2018, 20:58

14 вересня 2018 року на 73 році пішов з життя Жникін Анатолій Васильович, добра, відкрита і чуйна людина, друг, педагог, військовий, який очолював штаб цивільної оборони СумДУ. Анатолій Васильович стояв біля витоків зародження і розвитку кафедри прикладної екології та за довгі роки свого професійного шляху виховав чудових студентів – випускників нашої кафедри і Сумського державного університету в цілому.

У пам‘яті вихованців, колег і друзів він назавжди залишиться людиною унікальних знань, величезного життєвого досвіду і невичерпної енергії. Ми ніколи не забудемо його веселих життєвих історій, мудрих порад, підтримки в усьому.

Пам'ятаємо. Любимо. Сумуємо…

 
Студенти та викладачі кафедри ПЕК приєдналися до акції «Міжнародний день чистих берегів»
П'ятниця, 14 вересня 2018, 14:15

15 вересня 2018 року відзначається Міжнародний день чистих берегів річок, морів та океанів (International Clean Beach Day). Долучайтеся до благородної справи – наведення ладу на берегах водойм! Дана екологічна акція проводиться кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році, з кожним роком він набуває все більшої популярності, бо проблема засмічення побутовим сміттям озер, річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів.

Детальніше...
 
Вітаємо з захистом кандидатської дисертації!
П'ятниця, 29 червня 2018, 17:25

Захист кандидатської диссертації. Васькіна Ірина Валеріївна

29 червня 2018 року у спеціалізованій вченій раді Д 55.051.04 Сумського державного університету відбувся захист асистентом кафедри прикладної екології Васькіною Іриною Валеріївною дисертації за темою "Оцінка техногенного навантаження на придорожні екосистеми" (науковий керівник – доктор технічних наук Пляцук Леонід Дмитрович), поданої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 21.06.01 - екологічна безпека. Вітаємо із успішним захистом і бажаємо нових творчих успіхів та досягнень!

 
Пам'яті Владислава Дмитровича Василеги
Вівторок, 26 червня 2018, 23:23

Владислав Дмитриевич Василега23 червня 2018 року на 54 році життя після тривалої хвороби помер Владислав Дмитрович Василега, людина, яка присвятила більшу частину свого життя роботі зі студентами. На кафедрі прикладної екології Владислав Дмитрович спочатку працював паралельно з СДПУ ім. А. С. Макаренка, а з 01.09.1995 року - остаточно перейшов до СумДУ. За станом здоров'я з 2005 року він не міг працювати, але продовжував брати участь в житті кафедри.

Владислав Дмитрович прожив чесне і гідне життя. Він пішов шляхом батьків і став вчителем,  залишившись ним до останніх днів життя. Він був цікавим лектором і улюбленим викладачем для багатьох студентів, захоплюючим оповідачем і уважним співрозмовником, завжди знаходив слова підтримки для кожного.

Він умів бути серйозним і водночас жартувати, вчив розуміти і любити природу, поважати інших людей, не зраджувати своїм ідеалам, йти до поставленої мети до кінця.

Він був люблячим батьком і турботливим чоловіком, уважним сином, цікавим колегою і душевним другом.

Неможливо забути польові практики і виїзди по всій Україні під його керівництвом, пісні під гітару в колі друзів.

Нам буде не вистачати його душевного тепла і тонкого гумору, променистості у веселих очах, сліпучої усмішки і нескінченної енергії. Його активність, цілеспрямованість, життєрадісність завжди були для нас прикладом. Він назавжди залишається в наших серцях вірним другом і мудрим порадником, завжди готовим допомогти в будь-який ситуації.

Пам'ятаємо, любимо, сумуємо ...

 
Поїхали до Карпат!
Неділя, 10 червня 2018, 19:31

Приємно відпочити з дружнім колективом, ознайомитися з унікальним світом Карпат, побачити гори та покорити найбільшу вершину України! Приєднуйтесь! Набирається група для поїздки до Карпат разом з кафедрою прикладної екології.

Виїзд - 02.07.2018 р. Вартість - 3500 грн.

У вартість включено: всі переїзди мікроавтобусом ; проживання; харчування за програмою (двох разове); екскурсії згідно програми, вхідні білети; проїзд потягом, проживання у с. Пилипець Закарпатської обл.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 11