Старший викладач Ірина Васькіна завершила 3 місячне  наукове стажування на кафедрі Будівництва та геоінженерії Природничого університету в Познані.

Тематика стажування була присвячена дослідженням змін клімату та засобів протидії та адаптації. Під керівництвом проф. Марека Урбаняка пані Ірина прийняла участь у польових метеорологічних вимірюваннях, а також розрахунках емісії парникових газів лісовими екосистемами (дослідна ділянка хвойного лісу поруч м. Познань) та проводила аналітичні дослідження пом'якшення негативних наслідків зміни клімату для лісових екосистем та їх ролі в частковій компенсації антропогенних викидів. За результатами досліджень була підготовлена аналітична стаття „Identifying the needs, barriers and policy options for climate compatible and net-zero emissions of the post war reconstruction in Ukraine”.

Обговорено можливості подальшої співпраці та спільна науково-дослідна діяльність в галузі дослідження кліматичних змін та розробки заходів з адаптації.