У період з 8 вересня по 8 жовтня 2022 р доцент Роман Васькін проходив  наукове стажування за темою Дослідження процесів виробництва біогазу з відходів агропромислового комплексу в Лабораторії екотехнологій Природничого університету в Познані (керівник проф. Яцек Дах).

Метою стажування було ознайомлення з досвідом проектування та будівництва біогазових заводів (потужністю 500 кВт), що працюють на відходах агропромислового комплексу та вивчення методики досліджень ефективності виробництва біогазу. Також в ході стажування були обговорені можливості підготовки спільних грантових заявок на програми Erasmus+ , NAWA, Visegrad Fond. Стажування стало логічним продовженням співпраці з Лабораторією Екотехнологій розпочатої у 2019 році. В планах – створення такої ж лабораторії в СумДУ з метою проведення спільних наукових досліджень та отримання репрезентативних даних щодо біогазового потенціалу різних субстратів.