Командою кафедри екології та природозахисних технологій розроблено логотип проєкту «Біоенергетичні інновації в управлінні відходами: Європейський досвід упровадження циркулярної економіки» (BIOINWASTE - 101085172 - ERASMUS-JMO-2022-MODULE). Він відображає основні концептуальні особливості реалізації проєкту: повний цикл теоретичних та експериментальних досліджень, моделювання процесів виробництва біопалива з переробкою відходів та отриманням низки корисних продуктів біопалива; визначення економічної стратегії для біопаливного сектора на місцевому рівні в різних регіонах.

Результати проєкту будуть використані для доопрацювання існуючих та розробки нових ресурсозберігаючих екологічно чистих біоенергетичних технологій, оцінки їхньої економічної ефективності, уточнення технологічних вимог до експлуатації обладнання та підготовки їх до комерціалізації. Сучасні інформаційні технології та технології доповненої реальності будуть використані при реалізації концепції проекту для проведення онлайн-курсу. Всі бажаючі зможуть долучитися, буде цікаво та дуже корисно!

12.08.2022