Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Роботодавці PDF Друк e-mail

На рівні освітніх програм кафедри екології та природозахисних технологій комунікацію із зацікавленими сторонами (стейкхолдерами) здійснюють робочі проєктні групи освітніх програм, на рівні Сумського державного університету – навчальний відділ з практики та інтеграційних зв`язків з замовниками кадрів.

З метою забезпечення високої якості професійної підготовки випускників на основі взаємодії та комплексної співпраці з роботодавцями наказом ректора № 0680-І від 23.09.2019 р. створено Експертні ради роботодавців зі спеціальностей 101 "Екологія" та 183 "Технології захисту навколишнього середовища".

101 "Екологія"

 • Вакарчук Олена Василівна - заступник начальника регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області.
 • Литвин Дмитро Анатолійович - провідний спеціаліст відділу лісового господарства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.
 • Котельницька Тетяна Володимирівна - начальник відділу охорони навколишнього середовища ПАТ «Сумихімпром».
 • Дудченко Григорій Іванович - директор Природного заповідника «Михайлівська цілина».
 • Литвин Віталій Миколайович - головний спеціаліст–державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Сумської області (відділ державного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів Державної екологічної інспекції у Сумській області).183 "Технології захисту навколишнього середовища"

 • Гребенюк Олександр Геннадійович - директор з охорони праці та цивільного захисту ПАТ «Сумихімпром».
 • Смертяк Сергій Юрійович - головний інженер ТОВ «Сумитеплоенерго».
 • Прокопенко Наталія Василівна - провідний інженер-проектувальник ПАТ« Укрхімпроект».
 • Сидоренко Сергій Вікторович - директор ТОВ «Екосистема».
 • Коваленко Ірина Олександрівна - провідний інженер з охорони навколишнього середовища ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» Сумське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів.
 • Шерстюк Микола Миколайович - начальник відділу державного екологічного на­гляду (контролю) водних ресурсів, старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Сумської області Державної екологічної інспекції у Сумській обла­сті.


Протоколи Експертної ради роботодавців спеціальностей 101 "Екологія" та 183 "Технології захисту навколишнього середовища" (завантажити)


Свої пропозиції щодо обговорення освітніх програм роботодавці та випускники можуть здійснювати на сайті: http://job.sumdu.edu.ua/discussion-educational-programs.

Оприлюднення проєктів освітніх програм здійснюється відповідно до Положення про освітні програми вищої освіти, затверджені наказом ректора від 29.08.1 №0596-І.

Проєкти освітніх програм розміщуються на веб-каталозі освітніх програм (статус програми – проєкт для обговорення): https://op.sumdu.edu.ua