Всесвітній фонд дикої природи WWF просить Вас збирати папір, журнали, газети, обгортки та коробки від техніки, харчових виробів і здавати їх в пункти прийому макулатури, а потім надсилати ЧЕСНІ результати своєї роботи, тобто скільки кілограмів макулатури Ви здали на переробку. За 2013 ми зібрали 714 кг макулатури. А вам слабо? :)

У своєму листі ви також можете вказати адреси пунктів прийому макулатури у Вашому місті, які будуть зазначенi на сайті Фонду дикої природи, щоб жителі Вашого міста знали, куди вони можуть звернутися, щоб здати паперову продукцію на переробку.

Наприкінці кампанії WWF підрахує загальну кількість врятованих дерев, а кожен учасник, що приєднався до акції та подарував дереву колечко, отримає символічну наліпку "Я врятував дерево!" .

Разом ми можемо досягти більшого! Не будьте байдужими і подаруйте трохи часу і зусиль природі!

ПОДРОБИЦІ ТУТ: http://wwf.panda.org/ru/campaigns/give_a_ring_to_the_tree/