Доцент нашої кафедри, керівник Міжнародного інноваційно-прикладного центру «Водна Артерія», доктор наук Черниш Єлізавета 6 травня провела відкриту лекцію для словацьких студентів кафедри екологічного менеджменту Пряшівського університету (м. Пряшев, Словаччина) на тему «Рециклінг відходів з виробництвом біопалива та інших продуктів на біологічній основі».

При цьому відбулося плідне обговорення перспектив спільних дослідних проєктів у сфері поводження з відходами водоочищення та відходів хімічної промисловості (фосфогіпсу), до якого долучилися співробітники кафедри екологічного менеджменту, зокрема професор проф. інж. Даніца Фазекашова, доктор філософії, інж. Стефан Демчак, доктор філософії та інж. Матуш Баконь, доктор філософії. Будемо продовжувати спільні зустрічі в межах співробітництва з нашим словацьким партнером в межах академічного обміну та спільних дослідних проєктів. Усім бажаємо натхнення реалізовувати задумане!

Пряшівський університет. Факультет менеджменту.