Підводимо підсумки та вітаємо наших студентів – переможців Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт 2020-2021!

Науменко Лідія та Безкровна Аліна (студентки гр. ТС-81); науковий керівник – завідувач кафедри, д.т.н., професор Леонід Пляцук. Диплом ІІ ступеня за наукову роботу "Оцінка техногенного навантаження на гео- та гідросферу теплоенергетичним комплексом" у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Екологія" (на базі Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка").

Зайцева Ксенія (студентка гр. ТС-71) та Котова Ірина (студентка гр. ТС.м-01); науковий керівник – старший викладач Ігор Рой. Диплом ІІІ ступеня за наукову роботу "Математично-статистичне дослідження впливу обсягів викидів забруднюючих речовин на захворюваність населення України" у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Цивільна безпека (Безпека життєдіяльності)" (на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності).

Русланова Дарина (студентка гр. ОС–91) та Кабанець Оксана (студентка гр. ОС–81); науковий керівник – старший викладач Олена Яхненко. Диплом ІІ ступеня за наукову роботу «Використання технологій озеленення з метою зниження шумового забруднення міських територій» у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт» (на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету).

Багірова  Юлія (студентка гр. ТС–71) та  Череватенко Олена (студентка гр. ТС.м-01); науковий керівник – старший викладач Ірина Аблєєва. Диплом ІІІ ступеня за наукову роботу «Біоенергетичні рішення в екологізації та декарбонізації транспортного сектору» у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт» (на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету).

Безпала Богдана (студентка гр. ТСм-01); науковий керівник – старший викладач Віра Фалько. Диплом ІІІ ступеня за наукову роботу «Порівняльна оцінка професійних ризиків для робітників машинобудівного підприємства» у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Цивільна безпека (Охорона праці)» (на базі Харківського національного автомобільно-дорожного університету).

Білоус Олексій (студент гр. ТС-81) та Захарова Владислава (студентка гр. ТС-81); науковий керівник – завідувач кафедри, д.т.н., професор Леонід Пляцук. Диплом ІІ ступеня за наукову роботу «Очистка відхідних газів теплоенергетичних об’єктів за допомогою низькотемпературного плазмового піролізу» у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища» (на базі Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне).

Молодці! Вітаємо всіх переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні та наукових здобутків!