26 березня Єлізавета Черниш, доцент кафедри екології та природозахисних технологій, керівник Міжнародного інноваційно-прикладного центру «Водна Артерія» (далі - Центр «Водна Артерія»), що діє на базі нашої кафедри, взяла участь у пленарному засіданні конференції I Міжнародна заочна науково-практична конференція «Инжиниринг: теория и практика».

Конференцію організовував інженерний факультет Поліського державного університету (Білорусь), що увійшов у консорціум Центру «Водна Артерія». Єлізавета Черниш виступила із доповіддю щодо діяльності Центру «Водна Артерія» та під час обговорення було визначено напрями подальшого співробітництва та доєднання до консорціуму Центру «Водна Артерія» нових партнерських організацій, представники яких також були на пленарному засіданні цієї конференції.

Комітет конференції виразив подяку всім учасникам, зокрема нашій колежанці Черниш Єлізаветі за сприяння її успішному проведенню.