2 березня відбулась звітно-виборча конференція Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів та молодих вчених факультету ТеСЕТ. Конференція проходила в онлайн форматі через платформу Google Meet, на якій були присутні більше 80 членів Наукового товариства. Був представлений звіт голови НТСА факультету ТеСЕТ Олега Чеха, у якому було зазначено основні результати діяльності Наукового товариства за три роки.

Шляхом відкритого голосування відбулося обрання нового голови НТСА факультету ТеСЕТ. Нею стала аспірантка кафедри екології та природозахисних технологій Вікторія Чубур. Вона презентувала програму діяльності Наукового товариства факультету ТеСЕТ на наступні три роки, та представила нове бачення розвитку науки на факультеті.

Вітаємо Вікторію Чубур з обранням на посаду голови Наукового товариства факультету ТеСЕТ!