Пишаємось нашими випускниками!
Вівторок, 09 лютого 2021, 18:28

Завжди радіємо успіхам наших випускників, що підтверджує важливість нашої роботи та попит на фахівців, що випускає кафедра.

Юлія Головчук закінчила спеціальність Екологія та охорона навколишнього середовища у 2002 р. Після цього навчалася в очній аспірантурі при кафедрі за спеціальністю Екологічна безпека та поєднувала наукову та викладацьку діяльність. Тепер пані Юлія -начальник відділу охорони навколишнього середовища ПрАТ «Кривій Ріг Цемент», до складу якого входять цементні заводи в м. Кривий Ріг та м. Кам'янське, смт. Новоамвросіївське Донецької області та у м. Єнакієве Донецької області.

Цементне виробництво здійснює суттєвий негативний вплив на довкілля, тому впровадження новітніх технологій захисту довкілля, встановлення високоефективного очисного обладнання та здійснення супутньої природоохоронної діяльності є надзвичайно актуальним завданням. Про екологічні ініціативи ПрАТ «Кривій Ріг Цемент» дивіться у відео.