Доцент кафедри Дмитро Лазненко прийняв участь у вебінарі Асоціації ОТГ на тему «Національна стратегія управління відходами»
Вівторок, 26 січня 2021, 16:35

26 січня доцент кафедри екології та природозахисних технологій Дмитро Лазненко прийняв участь у вебінарі, що проводила Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація ОТГ» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, яка реалізовує проєкт «Посилення ролі громад у питаннях адаптації та боротьби зі зміною клімату». В рамках проєкту проводяться онлайн вебінари, що присвячені питанням управління відходами, енергонезалежності громад, енергозбереженню, сталому енергетичному та кліматичному розвитку громад.

Ціллю заходу було посилення ролі громад у питаннях адаптації та боротьби зі зміною клімату. Так, в рамках теми вебінару Дмитро Лазненко виступів із доповіддю на тему «Регіональні плани управління відходами: концепція та методика».