22-23 грудня на кафедрі екології та природозахисних технологій відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальностями 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища» за участю голови екзаменаційної комісії, заступника директора Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації – начальника управління дозвільної системи та регулювання природоохоронної діяльності Ірини Кашпур.

У зв'язку з обмеженням проведення очних заходів, захист відбувся у форматі відеоконференції в Google Meet.

Магістри продемонстрували високий рівень підготовки, а актуальність та наукова новизна тем спричинила цікаве обговорення висловлених пропозицій та зроблених висновків.

За трьома роботами представлення результатів та обговорення відбулося англійською мовою.

Представлені на захисті результати досліджень у більшості випадків пройшли апробацію на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, на наукових та науково-практичних конференціях.

Бажаємо успіхів нашим випускникам!