Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у вебінарі, що відбудеться 9 грудня, початок о 16:00, для студентів кафедри екології та природозахисних технологій у межах дисципліни «Інноваційні підходи у вирішенні екологічних проблем промислових зон». На вебінарі з презентацією теми «Інноваційні підходи в управлінні відходами» виступить д-р Рональд Л. Мерски, завідувач кафедри цивільного будівництва, директор проєкту поводження з твердими відходами в Університеті Вайденера (м.Честер, штат Пенсільванія, США), модератор від нашої кафедри – доцент, д.т.н. Єлізавета Черниш.

Необхідно відмітити, що Рональд Л. Мерски також є головним редактором the Journal of Solid Waste Technology and Management, що індексується наукометричною базою Scopus, та постійним рецензентом з 2017 року в ньому є Єлізавета Черниш. Тому також запрошуємо до публікації в цьому журналі! Крім того, під час онлайн-зустрічей із нашим американським колегою будуть розглянуті можливості академічного обміну та співробітництва в науковій сфері.

Посилання для підключення до вебінара: https://meet.google.com/kks-eihi-xxn