Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до відкритої онлайн-лекції та онлайн-семінару зарубіжного лектора проф. Магдалени Балінтової (Словаччина, Технічний університет м. Кошице), що відбудуться на платформі Meet 23 та 24 листопада 2020 року о 15:30 (за київським часом) для студентів кафедри екології та природозахисних технологій, модератор - Єлізавета Черниш.

До онлайн-зустрічей можна долучитися за посиланням на платформі Meet: https://meet.google.com/ozk-rivg-owf

Програма онлайн-зустрічей

Компоненти програми

Період впровадження

1

Проведення лекції на онлайн-платформі із дисципліни «Інноваційні підходи у вирішенні екологічних проблем промислових зон» за темою «Інноваційні рішення в технологіях очищення стічних вод»

2

Проведення семінару на онлайн-платформі із дисципліни «Інноваційні підходи у вирішенні екологічних проблем промислових зон» за темою: «Впровадження напрямів міжнародного співробітництва в інноваційних технологіях»

3

Зустрічі в онлайн режимі щодо розвитку співпраці в науковій та освітній сферах

25-27.11.2020

Нижче фото з архіву перебування доцента Єлізавети Черниш на стажуванні у Технічному університеті м. Кошице, де вона разом із проф. Магдаленою Балінтовою та іншими співробітниками факультету.