Доцентка кафедри екології та природозахисних технологій Єлізавета Черниш взяла участь в онлайн-форумі «KTN Open Forum: Chemistry & Industrial Biotechnologies», що відбувся 12 листопада 2020. Цей захід був направлений на те, щоб проінформувати о можливостях кооперації з командами KTN за основними напрямами фінансування. Цікаві презентації за різними сферами реалізації екологічно безпечних процесів рециклінгу хімічних відходів та розвитку промислової біотехнології було представлено на заході, також відбувався обмін контактною інформацією та обговорення проєктних пропозицій.

В KTN (Knowledge Transfer Network) є мережею партнерів Великобританії та її основна мета – об’єднати ідеї, людей та спільноти для вирішення глобальних соціальних, екологічних та економічних проблем та сприяння позитивним змінам за допомогою інновацій.