Доцент кафедри екології та природозахисних технологій Черниш Є.Ю. та старший викладач Рой І.О. в межах розвитку співпраці із професором Магдаленою Балінтовою (Building and Environmental Institute, Технічний університет м. Кошице, Словаччина) взяли участь у міжнародній конференції II Environmental Innovations Advances in Engineering, Technology and Management.

За результатами конференції здійснюється публікація статті на тему «Polymer materials: bibliographic data analysis and trend detection» у Procedia Environmental Science, Engineering and Management, що індексується БД Scopus. Відповідно на онлайн-платформі конференції 20 жовтня 2020 року Черниш Є.Ю. зробила доповідь за темою спільної роботи.