22 жовтня 2020 року старший викладач кафедри, канд. техн. наук Ірина Аблєєва за запрошенням колеги Алекса Енріха Праста із Університету Лінчепінга, Швеція, взяла участь у лекції-вебінарі для здобувачів рівня бакалавр, що навчаються у цьому університеті. Семінар проходив у рамках вивчення курсу "Сталий розвиток у глобальній перспективі", який зосереджений на основних глобальних впливах та на Порядку денному на 2030 рік.

Ірина Аблєєва виступила з доповіддю на тему "Порядок денний 2030: Перспективи реалізації проєктів біоенергетики в Україні", приділивши окрему увагу процесу імплементації Цілей сталого розвитку (ЦСР) в Україні на державному та місцевому рівню, пріоритетним ЦСР, спрямованим на охорону навколишнього середовища, протидії змінам клімату та впровадженню відновлювальних джерел енергії, зокрема розвитку біоенергетичних проєктів. На семінарі також було розглянуто відповідний досвід Бразилії та Кенії. Колеги та студенти активно включились у жваві дискусії та обговорення.