Підводимо підсумки та вітаємо наших студентів  переможців Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт 2019-2020!

Вікторія Руденко (студентка першого курсу магістратури – група ТСм-91/ТЗНС); науковий керівник – завідувач кафедри, д.т.н., професор Леонід Пляцук. Диплом ІІ ступеня за наукову роботу "Зниження техногенного навантаження від об'єктів складування осадів стічних вод шляхом одержання біогазу" у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія» (на базі Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка").

Олена Череватенко (студентка четвертого курсу – група ТС-61); науковий керівник – старший викладач, к.т.н. Ірина Аблєєва. Диплом І ступеня за наукову роботу "Підвищення екологічної безпеки довкілля шляхом використання біогазу в транспортному секторі" у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Екологічна безпека комплексу «автомобіль – навколишнє середовище» (на базі ХНАДУ – Харківський національний автомобільно-дорожній університет).

Дмитро Данилов (студент третього курсу – група ТС-71); науковий керівник – завідувач кафедри, д.т.н., професор Леонід Пляцук. Диплом ІІ ступеня за наукову роботу "Зменшення навантаження на навколишнє середовище теплових електростанцій методом управління процесом горіння в котлах із циркулюючим киплячим шаром" у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища» (на базі Одеської національної академії харчових технологій).

Вітаємо всіх переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні, подальших наукових здобутків!